Teave rakendusereklaamide kohta

Kuvage oma rakendus õigetele inimestele.

Rakendusereklaamid on lihtne võimalus reklaamida oma rakendust Google’is iOS-i ja Androidi kasutajatele. Eelnev reklaamimiskogemus pole selleks vajalik.

ALUSTAGE NÜÜD
seiklusmängud

Rakendusereklaamide tutvustus

1.

Looge ja kohandage.

Alustamiseks tuleb teil kõigest sisestada reklaami tekst ja oma asukoht. Google disainib ja koostab kohandatud rakendusereklaamid teie eest ise ning laseb teil erinevaid variante kuvada kogu Google’i võrgustikus. Ja ärge muretsege – saate hiljem alati muudatusi teha.

2.

Määrake päevaeelarve.

Määrake installi hind (summa, mille olete nõus rakenduse iga installi eest maksma) ning meie reklaamiloomistööriist ja pakkumismootor kannavad hoolt, et kampaania toimivus oleks teie määratud sihthinna piires võimalikult hea.

3.

Leidke üles kvaliteetsed kliendid.

Andke meile teada, mida te soovite, et kasutajad teie rakenduses teeksid, ja me kuvame reklaami sellistele inimestele, kes seda tõenäoliselt teha võiksid.

Suurendage katvust märkimisväärselt.

Pärast lihtsat seadistusprotsessi jõuab reklaam rohkem kui miljardi inimeseni kogu Google’i võrgustikus – nii Google’i otsingus, Google Plays, YouTube’is kui ka tuhandetel teistel mobiilisaitidel ja tuhandetes rakendustes.

Suurendage iga reklaami efektiivsust.

Teie kampaania potentsiaali maksimeerimiseks katsetab Google igat teie konto reklaami ja kasutab automaatselt kõige paremini toimivaid versioone. Optimeerime ka selle alusel, mis tüüpi kasutajaid te soovite leida. Näiteks kui teie rakendus on mitmetasemeline mäng, siis arvestame sellega, mis mänge on kasutajad varem mänginud, ja keskendume neile, kes tõenäoliselt proovivad jõuda vähemalt viienda tasemeni.