כל חשבונות AdWords שלכם במקום אחד.

ניתן לעקוב אחר כל חשבונות AdWords שלכם ולנהל אותם ממרכז שליטה אחד. הניהול והדיווח, בקרת הגישה והחיוב המאוחד של קמפיינים בחשבונות מרובים יחסכו לכם זמן.

זה הזמן להשתמש בחשבונות ניהול

"הודות לתצוגת הקמפיינים החדשה בחשבון הניהול אנחנו יכולים לנהל את כל הקמפיינים שלנו ולבצע אופטימיזציה שלהם מתצוגה יחידה."
ג'רמי לגרנד, מנהל השיווק במנועי חיפוש, Kaymu

איך זה עובד

נכנסים לחשבונות בן-רגע.

חוסכים זמן באמצעות התחברות יחידה.

חשבון הניהול (לשעבר 'מרכז הלקוחות שלי' או MCC) מאפשר לקשר את כל חשבונות AdWords שאתם מנהלים ולגשת אליהם בהתחברות יחידה. אין צורך לבקש סיסמה כדי לקשר חשבון - פשוט מבקשים הרשאה.

מסתכלים בכל החשבונות בבת אחת.

ניתן לנהל חשבונות או קמפיינים בנפרד, או להציג את כולם בבת אחת. תוויות חשבון מסייעות לארגן חשבונות, ליצור כללים אוטומטיים ולהגדיר התראות והודעות באימייל. כדי לחסוך זמן אפשר גם לעדכן את התקציבים היומיים ולהפעיל או להשהות קמפיינים בכמה חשבונות.

מעניקים גישה ושומרים על השליטה.

חשבונות הניהול נועדו לענות על הצרכים הארגוניים הגדולים יותר. ניתן ליצור חשבונות ניהול משניים כדי לשתף הרשאות גישה עם מנהלים אחרים, להעניק הרשאות גישה חדשות ולשלוט ברמת הגישה במקרה שהתפקיד של מישהו משתנה.

למידע נוסף

יוצרים דוחות מועילים יותר

לבדוק מה עובד. לתקן את מה שלא.

עוקבים אחר הביצועים ומשתפים דוחות.

ניתן להשוות בקלות את הביצועים בין כל החשבונות ולהפיק דוחות בכל נושא, מביצועי מילות מפתח ועד דוחות מאפיינים. תוכלו גם לשנות את ההגדרות כדי שהדוחות יופקו אוטומטית ויישלחו באימייל באופן קבוע.

מגדירים מעקב המרות חוצה-חשבונות.

ניתן לעקוב אחר ההמרות בכמה חשבונות AdWords באמצעות קטע קוד המרה יחיד. כך תוכלו ליצור דוחות פשוטים ומועילים יותר, לעקוב אחר מילות מפתח, לצמצם שגיאות ספירה ולהאיץ את פעולת האתר שלכם.

לאחד את החיוב

החיוב לא חייב להיות מסובך.

מעוניינים בתהליך חיוב פשוט יותר?

באמצעות חיוב מאוחד יכולים סוכנויות, מפיצים ומפרסמים גדולים לאחד בקלות חשבוניות של כמה חשבונות לחשבונית חודשית אחת. אם אתם מעבירים את עלויות פרסום המודעות ללקוחות שלכם, אנחנו נספק דוח עלויות חודשי שמפרט את הפעילות של כל חשבון AdWords.

מתעדכנים במצב התקציבים.

דרך מרכז השליטה של חשבונות הניהול ניתן לקבל עדכונים על התקציבים של כל החשבונות המנוהלים ולראות בקלות אילו חשבונות מחויבים . הכרטיסייה 'תקציב' מציגה נתוני חיוב רלוונטיים שעוזרים לעקוב אחר ההוצאות בכל החשבונות המנוהלים.

קדימה, מתחילים

מגדירים חשבונות ניהול - ומנהלים את כל הקמפיינים בקלות רבה יותר.

זה הזמן להשתמש בחשבונות ניהול