Reklamuokitės „Google“

Pateikite savo skelbimą klientams būtent tą akimirką, kai jie „Google“ ieško jūsų siūlomų prekių ar paslaugų. Mokėkite tik tada, kai jie spustelės skelbimą, kad apsilankytų jūsų svetainėje, arba paskambins jums.

Pradėti dabar

scroll icon

Pranašumai

Kodėl verta naudoti „Google AdWords“?

Pritraukite daugiau klientų.

Nesvarbu, ar norite pritraukti naujų svetainės lankytojų, daugiau parduoti internetu, sulaukti daugiau skambučių, ar išlaikyti klientus, kad jie vis sugrįžtų pas jus, „Google AdWords“ gali jums padėti.

Pasiekite reikiamus žmones reikiamu metu.

Žmonės jūsų įmonę sistemoje „Google“ suras būtent tada, kai ieškos jūsų siūlomų prekių ar paslaugų.

Reklamuokite vietiniu mastu arba visame pasaulyje.

Taikykite skelbimus pagal klientus tam tikrose šalyse, regionuose ar miestuose arba nustatytu atstumu nuo įmonės ar parduotuvės.

Sužinokite daugiau apie pranašumus

Kainos nustatymas

Mokate tik už rezultatus.

Nėra apsilankymų – nereikia mokėti.

Prisiregistravimas naudoti „Google AdWords“ yra nemokamas. Mokate, tik kai kas nors spustelėja skelbimą, kad apsilankytų jūsų svetainėje, ar paskambina jums. Kitaip tariant, kai suveikia reklamavimo strategija.

Pradėkite turėdami bet kokį biudžetą.

Patys nustatysite savo biudžetą, todėl mokesčiai bus nustatomi pagal reklamavimo tikslus. Kai kurios įmonės išleidžia keletą tūkstančių per mėnesį, o kitos investuoja tik kelis šimtus.

Sužinokite daugiau apie kainos nustatymą

Pradėti

Prisiregistruokite jau šiandien.

Tiesiog sukurkite paskyrą, nustatykite biudžetą, sukurkite pirmąjį skelbimą ir nuspręskite, kur norite jį rodyti. Vėliau bet kada galėsite jį koreguoti.