Apie programų skelbimus

Pateikite programą tinkamiems žmonėms.

Naudodami programų skelbimus galite lengvai reklamuoti programą „iOS“ ar „Android“ naudotojams sistemoje „Google“ – nereikia jokios reklamavimo patirties.

nuotykių žaidimai

Programų skelbimų įvadas.

1.

Kurkite ir pritaikykite pagal savo poreikius.

Kad pradėtumėte, tiesiog įveskite norimą skelbimo tekstą ir savo vietovę. „Google“ suprojektuos ir sukurs jums tinkintus programos skelbimus, tada galėsite rodyti kelis dizainus visame „Google“ tinkle. Be to, nesijaudinkite, vėliau bet kada galėsite tai pakeisti.

2.

Nustatykite dienos biudžetą.

Nustatykite mokestį už įdiegimą (sumą, kurią norite mokėti už kiekvieną programos įdiegimą) ir mūsų skelbimų kūrimo ir kainų siūlymo varikliai padės padidinti kampanijos našumą pagal jūsų biudžetą.

3.

Raskite itin vertingų naudotojų.

Nurodykite mums, kokius veiksmus naudotojai turėtų atlikti programoje, ir rodysime skelbimą žmonėms, kurie galėtų atlikti šiuos veiksmus.

Išplėskite pasiekiamumą.

Įvykdžius paprastą sąrankos procesą skelbimas galės pasiekti daugiau nei milijardą žmonių visame „Google“ tinkle, įskaitant „Google“ paiešką, „Google Play“, „YouTube“ ir daugybę kitų svetainių bei programų mobiliesiems.

Padarykite kiekvieną skelbimą vertingesnį.

Kad maksimaliai padidintų kampanijos galimybes, „Google“ išbando kiekvieną skelbimą paskyroje ir automatiškai reklamuoja geriausiai veikiantį dizainą. Be to, optimizuojame pagal norimų rasti naudotojų tipus. Taigi, jei programa yra kelių lygių žaidimas, atsižvelgiame į kitus žaidimus, kuriuos naudotojai žaidė, ir siekiame pritraukti žmonių, galėsiančių pasiekti 5 ar aukštesnį lygį.