Par lietotņu reklāmām

Parādiet savu lietotni pareizajiem lietotājiem.

Lietotņu reklāmas ir vienkāršs veids, kā reklamēt lietotni iOS vai Android ierīču lietotājiem Google tīklā. Lai izmantotu šīs reklāmas, nav nepieciešama reklamēšanas pieredze.

Sākt tūlīt
piedzīvojumu spēles

Īsumā par lietotņu reklāmām

1

Izveidojiet un pielāgojiet.

Lai sāktu darbu, vienkārši ierakstiet vajadzīgo reklāmas tekstu un norādiet atrašanās vietu. Google noformēs un izveidos pielāgotas lietotņu reklāmas jūsu vietā, un jūs varēsit rādīt vairākus reklāmu variantus visā Google tīklā. Neuztraucieties — jebkurā laikā vēlāk varēsit veikt izmaiņas.

2

Iestatiet dienas budžetu.

Nosakiet maksu par instalāciju (summu, ko esat ar mieru maksāt par katru lietotnes instalēšanas gadījumu), un mūsu reklāmu izveides un cenu noteikšanas programmas palīdzēs uzlabot kampaņas veiktspēju, nepārsniedzot jūsu budžetu.

3

Atrodiet augstas kvalitātes lietotājus.

Pastāstiet, kādas lietotāju darbības lietotnē ir jūsu mērķis, un mēs rādīsim jūsu reklāmu lietotājiem, kuri, visticamāk, veiks šīs darbības.

Ievērojami palieliniet sasniedzamību.

Pēc vienkāršas iestatīšanas jūsu reklāma būs piemērota rādīšanai vairāk nekā miljardam lietotāju visā Google tīklā, tostarp pakalpojumos Google meklēšana, Google Play, YouTube un vairākos tūkstošos citu mobilajām ierīcēm paredzētu vietņu un lietotņu.

Iegūstiet lielāku labumu no katras reklāmas.

Lai maksimāli palielinātu kampaņas potenciālu, Google pārbauda katru reklāmu jūsu kontā un automātiski izvēlas variantus ar labāko veiktspēju. Mēs veicam optimizāciju arī atkarībā no tā, kāda veida lietotājus vēlaties atrast — ja jūsu lietotne ir spēle ar vairākiem līmeņiem, mēs ņemsim vērā to, kādas citas spēles lietotāji ir spēlējuši, un atlasīsim mērķauditoriju to lietotāju vidū, kuri, visticamāk, sasniegs vismaz piekto līmeni spēlē.