Reklamy aplikacji

Dotrzyj ze swoją aplikacją do odpowiednich osób

Reklamy aplikacji to prosty sposób na promowanie aplikacji na iOS lub Androida wśród osób wyszukujących w Google – nie wymaga to doświadczenia w reklamie.

ZACZNIJ TERAZ
gry przygodowe

Wprowadzenie do reklam aplikacji

1

Utwórz reklamę

Zacznij od wpisania tekstu reklamy, a następnie dodaj swoją lokalizację. Google zaprojektuje i utworzy dopasowane reklamy aplikacji za Ciebie, a potem umożliwi wyświetlanie wielu wariantów w całej swojej sieci. Nie martw się – zawsze możesz je zmienić.

2

Określ budżet dzienny

Gdy określisz koszt instalacji (kwotę, jaką możesz zapłacić za każdą instalację swojej aplikacji), nasze systemy tworzenia reklam i ustalania stawek automatycznie pomogą Ci zwiększyć skuteczność kampanii w ramach wybranego budżetu.

3

Znajdź użytkowników

Powiedz nam, jakie działania mają podjąć użytkownicy w Twojej aplikacji, a my wyświetlimy reklamę osobom, które prawdopodobnie zrealizują wybrane przez Ciebie cele.

Zwiększ zasięg swojej aplikacji

Wystarczy dokonać prostej konfiguracji, aby Twoja reklama mogła docierać do ponad miliarda użytkowników w Google – wyszukiwarce Google, Google Play, YouTube i w tysiącach innych stron internetowych oraz aplikacji mobilnych.

Wykorzystaj w pełni potencjał reklamy

Aby w pełni wykorzystać potencjał kampanii, Google testuje każdą Twoją reklamę i automatycznie promuje najefektywniejszą z nich. Optymalizuje wyświetlanie także pod kątem typów użytkowników, do których chcesz dotrzeć – jeśli Twoja aplikacja to wielopoziomowa gra, weźmiemy pod uwagę inne gry, w które grali użytkownicy, i będziemy szukać osób, które najprawdopodobniej dojdą do co najmniej 5 poziomu.