Google'da Reklam Verin

Müşteriler, sunduğunuz ürün veya hizmetleri tam Google'da aradıkları anda sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapın.

Hemen başlayın

AdWords uzmanlarımızdan kurulum desteği almak için şu numarayı arayın: 0850 390 2060*

scroll icon

Avantajlar

Neden Google AdWords?

Daha fazla müşteri çekin.

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak, telefonla aranmak veya müşterileri kalıcı hale getirmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.

Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın.

Google'da kullanıcılar işletmenizi, tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda bulur.

Reklamları, yerel veya küresel olarak yayınlayın.

Reklamlarınızla belirli ülkelerde, bölgelerde veya şehirlerde bulunan ya da işlemenize veya mağazanıza belirli mesafedeki müşterileri hedefleyin.

Bize ihtiyacınız varsa yardıma hazırız.

Google AdWords'de kampanyanızı kendiniz yönetebilirsiniz. Ancak isterseniz, destek için bizi şu numaradan arayabilirsiniz 0850 390 2060*

Avantajlar hakkında daha fazla bilgi

Fiyatlandırma

Yalnızca sonuçlar için ödeme yaparsınız.

Ziyaret yoksa ödeme de yok.

Google AdWords'e kaydolmak ücretsizdir. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Başka bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

İstediğiniz tutarda bütçeyle başlayın.

Kendi bütçenizi kendiniz belirlersiniz. Dolayısıyla maliyetleriniz, reklamlarınızla ulaşmaya çalıştığınız hedeflere bağlı olarak değişir. Bazı işetmeler ayda on binlerce dolar harcarken bazıları birkaç yüz dolarlık yatırım yapmayı daha uygun bulur.

Fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi

Başlayın

Hemen kaydolun.

Tüm yapmanız gereken, bir hesap oluşturmak, bütçenizi belirlemek, ilk reklamınızı yazmak ve nerede gösterilmesini istediğinize karar vermektir. Daha sonra istediğiniz zaman üzerinde ince ayar yapabilirsiniz.

Size yardıma hazırız. Hesap kurulumu ve Google desteği için hemen arayın.

Günde en az 15 TL tutarında yatırım yaptığınızda, AdWords hesabınızın başarılı olmasını sağlamak için AdWords Uzmanlarından oluşan özel ekibimizin desteğinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Hatta uzmanlarımız kampanyanızı sizin için oluşturabilir.

Nelerin işe yarayıp nelerin yaramadığını öğrenmede ilk 30 gün önemlidir. Her adımda size yol göstereceğiz.

telefon simgesi 0850 390 2060*

* Reklam kampanyaları için günlük 15 TL ve üzeri bütçe belirleyen müşterilere. Günlük bütçe faaliyet gösterdiğiniz sektör ve hedeflerinize göre değişebilir lütfen danışmanlarımızdan bilgi alınız. Hafta içi 09.00-18.00.