Як працює реклама додатків

Покажіть свій додаток відповідній аудиторії

Рекламуйте свій додаток користувачам iOS та Android. Це легко навіть для початківців!

ПОЧАТИ
пригодницькі ігри

Реклама додатка за три кроки

1

Створіть і налаштуйте оголошення

Для початку просто наберіть текст оголошення та вкажіть місцеположення. Google автоматично створить рекламу для вашого додатка, і ви зможете розмістити різноманітні оголошення будь-де в Мережі Google. За бажання ви будь-коли зможете внести зміни.

2

Призначте щоденний бюджет

Визначте, скільки ви готові сплачувати за встановлення додатка, а наша система створення оголошень і призначення ставок автоматично керуватиме показом реклами, щоб ви отримували якнайкращі результати в межах заданого бюджету.

3

Знайдіть дійсно зацікавлених користувачів

Укажіть, які дії в додатку цінні для вас, і ми покажемо вашу рекламу тим людям, які, вірогідно, виконають їх.

Широке охоплення

Без зайвих зусиль налаштуйте рекламу, і мільярди людей бачитимуть її в мережі Google, зокрема в Пошуку Google, Google Play, на YouTube, тисячах мобільних сайтах і в різних додатках.

Найефективніші оголошення

Щоб максимально використати потенціал кампанії, Google тестує всі оголошення в обліковому записі й автоматично віддає перевагу найдієвішим. Система також оптимізує параметри залежно від вашої цільової аудиторії. Наприклад, якщо ваш додаток є багаторівневою грою, ми врахуємо, у які ще ігри зіграли користувачі, і націлимося на людей, які, вірогідно, дійдуть до 5 рівня або вище.